Sprawdź naszą propozycję

Oferujemy pełen wachlarz profesjonalnych usług księgowych

Skup się na swojej firmie, my zrobimy resztę

Przygotowaliśmy szeroką ofertę usług, w ramach której jesteśmy w stanie realizować pojedyncze czynności, jak również podjąć się kompleksowej obsługi Twojej firmy.

Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam na skuteczne prowadzenie ewidencji w formie uproszczone (Księga Przychodów i Rozchodów) jak i pełnej (księgi rachunkowe, księgi handlowe).

Obsługujemy wszystkie firmy, niezależnie od formy opodatkowania – ryczał oraz VAT.

Jeśli tylko zaistnieje taka potrzeba zapewniamy fachową obsługę kadrowo – płacową.

Przygotowujemy kompletną dokumentację dla Twojej firmy, w tym sprawozdania statystyczne dla GUS.

Załatwiamy w Twoim imieniu wiele formalności, na przykład te związane z opłatą produktową.

Dzięki naszej wiedzy oraz praktyce zdobywanej od 1995 roku zapewniamy doradztwo biznesowe, a także pomagamy w założeniu działalności.

Pomagamy w uzyskaniu dofinansowań, abyś mógł rozwijać swój biznes.

Śledzimy wszystkie zmiany prawne i błyskawicznie na nie reagujemy - przygotowujemy dokumentację RODO oraz inne.

Mimo iż nasze biuro rachunkowe zlokalizowane jest na terenie Warszawy, to naszą ofertę kierujemy do firm z całej Polski. Jesteśmy otwarci na podjęcie różnych form współpracy. Doskonale rozumiemy się zarówno z przedstawicielami wielkich korporacji, jak i właścicielami jednoosobowych działalności. W kontaktach stawiamy na zrozumiały język, starając się unikać skomplikowanych branżowych zwrotów. Nasza wiedza oraz doświadczenie sprawia, że potrafimy w prosty sposób wytłumaczyć nawet najbardziej zawiłe przepisy prawa. Zawsze wybieramy najbardziej korzystny dla Klienta model współpracy. Powierzając nam księgowość Twojej firmy możesz mieć pewność wysokiej jakości i kompleksowej obsługi.

Szybki Kontakt
532 887 888
Formularz Kontaktowy